Search
K

Ürünler

İşletmeniz "üretici" türündeyse (profil ayarlarınızdaki görselde gösterilen ilgili kutuyu işaretlediyseniz), artık üretici kataloğunuza ürün ve ilgili varyantlarını ekleyebilirsiniz.
Üretici kataloğundaki her bir ürün için girilen fiyat, üreticinin bir satıştan alacağı tam tutardır. Pazarlar (dağıtımcılar) Teslimat Yöntemleri, Ödeme Yöntemleri veya İşletme Ücretlerindeki ücret seçeneklerini kullanarak ek ücretler ekleyebilirler.
Üreticinin işletme profilini onlar adına yöneten bir Pazar iseniz, ek ücretleri ekleyerek ilk fiyatı belirlememenizi, yukarıdaki ücret yöntemlerini kullanmanızı öneririz. Bu, ürün kataloğunu gelecekteki değişiklikler için daha esnek hale getirir.
Bir Pazar, İşletme, Teslimat veya Ödeme Yöntemi Ücretleri stratejisini kullanmadan bir üreticinin ürünlerinin fiyatını değiştirmek isterse, Stok özelliğimizi kullanmak en iyisidir. Dükkan stoklarına ürün ekleyerek, pazarlar tedarikçilerinin ürün kataloglarından bağımsız olarak ikinci bir katalog oluşturur. Pazar stoklarındaki fiyatlar ve stok seviyeleri, üreticilerin ana kopyalarını etkilemeden Pazar tarafından değiştirilebilir.
Ağırlığa bağlı olarak tavuktan tavuğa değişen bütün bir tavuk gibi düzensiz fiyatlı ürünler için, teslimat sırasında ayarlanabilen 'tavuk başına' bir fiyat belirleme seçeneği vardır.
"Toplu Satın Alma Seçeneği" sayfası, Satın Alma Gruplarının toplu alımları düzenlemek ve kaydetmek için AGA’yı nasıl kullanabileceğini açıklar. Örneğin, bir grup 25 kg'lık torbalarda pirinç satın alırsa, bu işlev, pirinci satın almayı istedikleri ağırlık aralığına göre müşteriler arasında dağıtmaya yardımcı olabilir