Search
K
Comment on page

Birden fazla sipariş dönemi açma

Dükkan Tercihleri -> Sipariş Dönemlerini Dükkanımda Şuna Göre Sırala - Aynı anda birden fazla sipariş döneminin açık olması mümkündür. Bunun, müşterinin tek bir web sitesi adresinden (URL) seçim yapabileceği iki (veya daha fazla) açık dükkan kapısı oluşturma etkisi vardır.
🤹
Bu özellik, farklı ürünler, farklı işletme ücretleri veya farklı sipariş açılış ve kapanış tarihleri gibi farklı koşula sahip dükkan açmak istediğinizde yardımcı olur.
Aşağıdaki örnekte, müşteri için iki farklı teslimat tarihi mevcuttur:
20 Mayıs ve 1 Haziran olarak iki tarih seçeneği sunulmuş
Müşteri bir sipariş dönemi seçtiğinde, dükkanda önceden belirlenmiş ürünler, ücretler ve açılış ve kapanış tarihleri yüklenir.
Farklı sipariş dönemlerine farklı teslimat veya ödeme yöntemleri sunmak mümkün değildir; tüm sipariş dönemleri mevcut tüm teslimat/ödeme yöntemlerine sahip olacaktır. Eş zamanlı sipariş dönemleri ayarlamak yerine, belirli müşteriler için farklı seçenekler sunmak üzere etiketler işlevini kullanın.
Etiketler, sipariş dönemlerini belirli müşteriler için görünür veya görünmez yapmak için de kullanılabilir. Örneğin, toptan satış müşterilerinizi 'ÜYE' olarak etiketlerseniz, bazı ürün ya da fiyatların yalnızca 'ÜYE' etiketli müşterilerin görebildiği bir sipariş dönemi yapabilirsiniz.

Sipariş dönemlerini sıralama

Sipariş dönemlerinizi açılır menüden kapanış tarihine (en erken kapanış) veya açılış tarihine (en erken açılır) göre listelenmesini isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.
İşletme ayarları->