Search
K
Comment on page

Hesap Yöneticilerini ve Sahiplerini Değiştirme

Bir üreticinin profilinin bir pazar hesabı tarafından oluşturulması yaygındır ve daha sonra pazar, üreticiyi bu profilin yöneticisi olarak ekleyebilir veya hatta üretici profili ve ürünlerini kendi yönetmek istediğinde profilin "sahipliğini" (birincil yönetici) üreticiye gönderebilir.
🤝
Yeni bir yönetici eklemek ve sonunda sahipliği aktarmak için aşağıdaki prosedürü izleyin:
  • Kontrol panelinde, İşletme ve sonra Ayarlar sayfasına gidin, Kullanıcılar başlığına gelin
  • ‘Kullanıcılar’ başlığı altında, ‘Yöneticiler’ satırından yönetici olarak eklemek istediğiniz üreticinin e-postasını arayın.
    📧
Durum 1: Söz konusu Üreticinin zaten AGA üzerinde bir kullanıcı hesabı var:
E-postaları zaten bize kayıtlı olacak ve böylece yazmaya başladığınızda görünecektir. Kaydetmek için 'Güncelle'yi (kırmızı düğme, sağ alt) seçin ve tıklayın.
Uyarı: E-postayı tam adıyla aramanız gerekir. e-posta adresini tam şekliyle kopyalayıp yapıştırarak kullanıcı listemizde arama yapmanızı öneririz.
Durum 2: Söz konusu Üreticinin henüz AGA üzerinde bir kullanıcı hesabı yok:
Bu durumda, 'Mevcut Kullanıcı Ekle' kutusuna yazdığınızda e-postalarını bulamazsınız. 'Yönetici Davet Et' alanının yanındaki "Kayıtlı Olmayan Kullanıcı Ekle" yi tıklamanız gerekir.
Üretici daha sonra kayıtlarını onaylamak için bizden bir e-posta alacaktır. E-postada ayrıntılı olarak verilen talimatları izleyerek, şifre eklemek de dahil olmak üzere AGA hesaplarını kurmayı tamamlayabileceklerdir.
Üretici, kendi adına oluşturduğunuz profilin yöneticisi olduktan sonra, sipariş bildirimlerini alması için de onu ana yönetici olarak belirlemeyi seçebilirsiniz. Bu aşamada, bir pazar yöneticisi olarak kendinizi yönetici listesinden çıkarmak isteyebilirsiniz.
Değişikliklerinizi kaydetmek için 'Güncelle'yi tıklamayı unutmayın!
Varsayılan olarak, bir kullanıcı 5'ten fazla işletmenin yöneticisi/sahibi olamaz.
Yeni kullanıcının sınırlarına ulaştığını belirten bir mesaj alırsanız, bizimle iletişime geçin; işletme sınırını artıralım.
Bu önlem, platformun kullanılamamasına neden olabilecek bir şey olan robotlar tarafından büyük çapta profiller oluşturulmasını önlemeyi amaçlamaktadır. Klasik bir önleme tedbiridir.