Search…
Bir Ağ sayfası oluşturma ve yönetme
Ağ sayfası nedir? Ağ sayfaları, var olan işletmelerin AGA’da kendi özelleştirilebilir dizinlerine sahip olmasının bir yoludur.
Ağ sayfaları şunlara uygundur:
  • Bölgesel üretici grupları
  • Gıda Toplulukları - Tüketici Kooperatifleri
  • Ortak bir sertifikaya sahip işletmeler
  • Üretici Kooperatifleri
  • Geniş ölçekli çok üreticili işletmeler.
AGA’daki herhangi bir işletme kolaylıkla ağ sayfası oluşturabilir.
Bir Ağ sayfası neye benziyor? Open Food Network Australia'da bazı Ağ Sayfalarını görebilirsiniz.
Nasıl bir ağ sayfası oluşturabilirim? Bir ağ oluşturmak, yönetmek ve sizi yönetici olarak ayarlayabilmemiz için yerel AGA ile iletişime geçin..

Ağ Sayfasını Yönetme

Ağ yöneticisi olarak belirlendikten sonra, yukarıda mavi yatay ekranda Ağlar başlığı görünür olacak. Bu sayfadan Ağ bilgilerinizin yanındaki 'Düzenle' ikonuna tıklayın.

Temel Detaylar

Bu kısım, ağınızın ayrıntılarını girip düzenleyebileceğiniz, AGA’da yer alan sayfanızda görünür olan bilgileri değiştirebileceğiniz yerdir. Mevcut bir ağ sayfasının bir örneğini görmek için, Open Food Network Australia'da Ağ Sayfaları'na gidin.
İsim: AGA'da ağ sayfanızın başlığı olarak görünmesi için bir isim girin.
Açıklama: AGA'da ağ sayfanızın başlığının altında görünecek kısa bir açıklama yazın.
Ön Sayfada: Ağınızı AGA'da görünür kılmak için bu onay kutusunu seçin. Bunu yapmadan önce, ağınıza bazı işletmeler eklediğinizden ve Hakkında bölümüne içerik girdiğinizden emin olun. Ağ sayfanız henüz görünür olmaya hazır değilse bu kutuyu işaretlemeyin.
İşletmeler: Ağınıza eklemek istediğiniz işletmeleri seçin. Şu anda AGA'da bulunan tüm işletmelerde arama yapabilir ve onları ağınıza ekleyebilirsiniz. Lütfen bunu yapmadan önce ağınıza işletme eklemek için izniniz olduğundan emin olun. Ağınıza zaten bir işletme eklediyseniz, bunların artık arama kutusunda görünmeyeceğini unutmayın. Bu işletmeler, Üreticilerimiz ve Pazarlarımız bölümlerindeki AGA'daki ağ sayfanızda listelenecek ve her liste AGA profillerine bir bağlantı içerecektir.
Kalıcı link: Bu, ağ sayfanızın URL'sini özelleştirebileceğiniz yerdir. Buraya girdikleriniz aşağıdaki URL'nin sonuna eklenecektir: www.acikgida.com/groups/ Örneğin, buraya topluluk girerseniz, grup sayfanızın URL'si şu olacaktır: www.acikgida.com/groups/ topluluk

Kullanıcılar

Sahip: Bu kısım, ağ sayfasının sahibidir. Yalnızca bu kullanıcının sayfayı düzenleme ve ağdaki işletmeleri yönetme izni vardır. Ağınızın sahibini değiştirmek istiyorsanız, lütfen AGA ile iletişime geçin.

Hakkında

Burası, AGA'daki ağ sayfanızın Hakkımızda bölümünde görünmek üzere grubunuz hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlayabileceğiniz yerdir. Başlıklar ve paragraflar eklemek için biçimlendirme düğmelerini kullanabilir ve buraya girdiğiniz içeriğin düzenini ve görünümünü düzenleyebilirsiniz.

Görüntüler

Logo: Burası, ağ sayfanız için bir logo ekleyebileceğiniz yerdir. Kare bir resim olmalıdır. AGA'daki ana ağ listesi sayfasında ve AGA'daki grubunuzun sayfasındaki Başlık ve Açıklamanın solunda gösterilecektir.
Tanıtım Resmi: Bu, başlık stili bir resimdir ve grup sayfanızın en üstünde yer alır. Bu resmin geniş ve çok uzun olmaması en iyisidir. 1200 x 260 piksel öneririz.

İletişim

Bu, AGA'da ağ sayfanızın sağ tarafında görünmesi için grubunuzun iletişim bilgilerini girebileceğiniz yerdir. Ağınız için bir telefon numarası, e-posta adresi ve fiziksel adres girebilirsiniz.

Web

Burası ağınız için sahip olabileceğiniz web sitelerine ve sosyal medya kanallarına bağlantılar sağlayabileceğiniz yerdir. Bu bağlantılar, AGA'da ağ sayfanızın sağ tarafında URL'ler veya sosyal medya simgeleri olarak görünecektir